Skip to content Skip to footer

Kde vysadíme stromy

Keď príde ten deň s veľkým ” V”. Všetci naraz ich zasadíme do pôdy, ktorá nebude len taká hocijaká. Bude naša, bude to náš les, náš park, kde návštevníci z rôznych miest budú sa môcť pokochať krásou našich výtvorov.

Ako to vytvoríme? 

Jednoducho. Vezmeme si zopár semien stromov, ktoré sú našej duši a nášmu srdcu blízke. Potom tých pár semien zasadíme do zeminy za oknom v našej izbe. Počkáme, kým vzídu semenáčiky.  Deň a noc ich budeme strážiť a ochraňovať, ako naše deti. Naplníme ich informáciami o sebe, o svojich túžbach, prianiach, radostiach, bolestiach, sklamaniach a ilúziách a potom, po troch rokoch, keď príde ten deň s veľkým “V”, tak všetci naraz ich vysadíme na naše pozemky. Budú naše, budú rozmiestnené po celom svete  a len my sa o tieto posvätné háje budeme starať, nedovolíme nikomu ublížiť im.

Každý strom bude mať svoje miesto, svojho majiteľa, svoju mohylu, svoj kúsok človeka, ktorý sa o neho s láskou stará a ochraňuje ho. Pretože strom sa stane kúskom teba, budeš k nemu chodiť a modliť sa pri ňom, budeš ho zalievať, objímať, plakať pri ňom, aj sa smiať. Stane sa tebou. Budete prepojení a spolu budete jasne dávať signál do vesmíru nášmu otcovi a aj ostatným bytostiam a planétam, že SVET sa stal krásnym miestom, kde sa rodí nové vedomie, kde človek pochopil, že na tejto Zemi nie je sám. A že stromy sú pre nás rovnako dôležité, ako ľudia a zvieratá na nej žijúce. Pretože oni sú naša budúcnosť, minulosť i súčasnosť. To oni sú kronika našej minulosti a ľudia žijúci v ich prítomnosti sa spoja cez korene s našou minulosťou a cez ich vetvy sa dotknú budúcnosti. 

Nič a nikto nezastaví už túto premenu nás.

Aj ty môžeš mať svoj strom.

Nájdi si aj ty jeden z dvanástich stromov, ktorý ti je blízky.

Ekočlovek
Aj takto to môže vyzerať.